Tu jesteś: Alkor Karaoke » Lokale trójmiasto

Pub Mefisto

Karaoke w poniedziałki od 18.00 do 22.45

Pub Mefisto to od 1999 r. jedno z najbardziej kultowych i klimatycznych miejsc w całym Trójmieście. Właśnie tutaj, od wielu lat, wspólnie biesiadują czarty, czarownice i śmiertelnicy. To miejsce, które doskonale nadaje się zarówno do dyskretnego snucia intryg, jak i burzliwego sabatowania w trakcie cyklicznie organizowanych imprez! Oryginalny wystrój, demonicznie sprawna obsługa i szeroki wybór trunków w piekielnie przystępnych cenach to atuty, które niejedną zbłąkaną duszyczkę sprowadziły w objęcia Mefisto!

tba

środa? ;)

tba

Avangarda Beers and More Pub

Karaoke co drugi czwartek od 20:00

Avangarda Beers & More - dobre piwo i więcej... Pub usytuowany jest w samym sercu Sopotu, przy wejściu na dworzec PKP. Atmosfera, muzyka, mnóstwo dobrego piwa i dowowe przekąski.

Pro'Rock Pub

Karaoke we wtorki od 20.00

Po półrocznej przerwie w tym samym miejscu otworzył się nowy lokal. Zamiast RockOutu jest Pro'Rock. Zmieniło się sporo na lepsze - otwarto górną część lokalu, jest dodatkowa toaleta. Pozostała natomiast niesamowita atmosfera prawdziwego pubu, w którym każdy potrafi znaleźć nowe znajomości dołączając do zgranej grupy świetnie bawiących się ludzi. Do tego dochodzi dobry wybór piwa, zarówno koncernowego jak i z małych browarów. Zapraszamy!